Adobe Reader to bezpłatna aplikacja, która umożliwia przeglądanie, tworzenie i drukowanie plików w formacie Portable Document Format (PDF). Jest to część rodziny oprogramowania aplikacji i usług internetowych Acrobat, które zostały opracowane przez firmę Adobe Inc. Można ją znaleźć na pulpicie komputera lub pobrać z witryny firmy Adobe.

Pliki PDF
Adobe Reader dla plików PDF to program, który umożliwia przeglądanie i drukowanie plików w formacie Portable Document Format. Jest to aplikacja opracowana przez firmę Adobe Inc. do przeglądania, tworzenia, manipulowania i drukowania plików w formacie Portable Document Format.

Format pliku PDF
Adobe Reader to darmowy program obsługujący format plików PDF. Format pliku PDF jest szeroko stosowany w przypadku dokumentów, których nie można edytować, i jest zgodny z większością urządzeń. Działa również dobrze w przeglądarkach internetowych. Jeśli jednak chcesz przeglądać i drukować pliki PDF, musisz pobrać oprogramowanie Adobe Reader.

Przeglądarka PDF
Adobe Reader to świetne narzędzie dla osób, które często pracują z dokumentami PDF. Posiada wiele funkcji ułatwiających pracę z nimi. Na przykład pozwala zmienić rozmiar dokumentu i przejść do określonej strony. Obsługuje również tryby pełnoekranowe i prezentacyjne. Umożliwia także pobieranie plików PDF.

Drukowanie plików PDF
Istnieje kilka różnych sposobów drukowania pliku PDF. Pierwszym z nich jest upewnienie się, że masz zainstalowany program Adobe Acrobat Reader na swoim komputerze. Pobierz i zainstaluj, jeśli to konieczne. Przed wydrukowaniem pliku PDF konieczne będzie udostępnienie co najmniej 50% zasobów komputera.

Subskrypcje przeglądarki PDF
Jeśli masz problemy z subskrypcją Adobe Reader PDF Viewer, możesz spróbować ją anulować. Jest na to kilka sposobów. Po pierwsze, możesz po prostu przejść do swojego konta Google Play Store i dotknąć „Subskrypcje”. W tym oknie możesz znaleźć swoją subskrypcję PDF Viewer Pro. Po znalezieniu kliknij przycisk „Anuluj subskrypcję”, aby anulować subskrypcję.

Bezpieczeństwo plików PDF
Pliki Adobe Reader i PDF są szeroko stosowane, ale jeśli chcesz chronić siebie i swój system, ważne jest, aby zabezpieczyć te pliki. Pakiet oprogramowania Adobe oferuje różne funkcje bezpieczeństwa, które chronią Twoje dane. Aby zapewnić sobie bezpieczeństwo, przed użyciem tych plików należy je otworzyć przy użyciu odpowiednich ustawień zabezpieczeń.

Adobe reader do pobrania tutaj: https://programy.net.pl/program,adobe-acrobat-reader-dc.html